Popüler Yazilar

 1. Ginseng ve Faydaları
 2. Hibiskus Çayının Faydaları
 3. Akciğerleri Temizleyen Bitk...
 4. Göz İltihabı için Şifalı Bi...
 5. Ceviz ağacının altında nede...
 6. Gribe Karşı Doğal Yöntemler
 7. Hatmi Çiçeğinin Faydaları
 8. Kırlangıç Otunun Faydaları
 9. Limonlu Suyun Faydaları
 10. Papatya Çayının Faydaları

Hemoroide Propolis İle Doğal Çözüm


Hemoroide Propolis İle Doğal Çözüm
Uzmanlar tarafından yapılan açıklamalara göre günümüz insanının en sık yaşadığı sağlık sorunlarından birisi olan Hemoroid, ileri düzeylere ulaşmadığı sürece, doğal yollarda da geçirilebiliyor.
Uzmanlara göre; en güçlü doğal antibakteriyel ürünler sınıfında yer alan Propolis düzenli olarak kullanıldığında hemoroid problemine doğrudan şifa oluyor.
Günümüzde kadınlarda ve erkelerde eşit oranda hemoroid rahatsızlığı olduğuna değinen uzmanlar, Hemoroid’in oluşma sebeplerini ise; başta genetik faktörler olmak üzere, hareketsiz yaşam ve aşırı kilo problemi olarak açıklıyor.
Hemoroid problemine doğal takviye olarak Propolis tüketimini öneren uzmanlar bu bitkinin özelliklerini saymakla bitiremiyor. İçerdiği vitamin ve mineraller ile adeta bağışıklık sistemini baştan inşa eden Propolis, grip, soğuk algınlığı, öksürük, nezle gibi birçok kış hastalıklarına da şifa olarak iyleşimme sürecini de hızlandırıyor. Aft gibi ağız yaralarında da oldukça etkili olan Propolis, diş eti hastalıklarında da son derece faydalı. Uzmanlar tarafından verilen bilgilere göre saç bakımında da odukça kuvvetli etkileri olan Propolis, saç şampuanlarına katılarak kullanıldığında hem kırılmaları önlüyor hemde saç derisinde oluşabilen hastalıkları tedavi ediyor. Propolisin en önemli özelliği ise C vitamini başta olmak üzere içerdiği zengin mineral ve vitaminlerle vücutta kansere karşı kalkan oluşturması.
Uzmanlar tarafından yapılan açıklamalara göre; Propolis düzenli kullanıldığında kansere yakalanma riskini azaltırken, vücutta oluşan kanserli hücrelerin büyüyüp çoğalmasına da engel oluyor.


Bu yazi 2847 defa okundu

Popüler Bitkiler

 1. devedikeni
 2. Acı pelin
 3. Eşek hıyarı
 4. kayakoruğu
 5. Dorn Becher Strauch
 6. Ägei Herbstzeitlose
 7. isveç iksiri
 8. Cayennenpfeffer
 9. Bitterklee
 10. Acem lalesi


Positive SSL